Blog Cardiolab - o čem budeme psát

Blog Cardiolab - o čem budeme psát

< zpět na výpis článků

Na úvod bychom rádi pozdravili všechny, kteří jste se dostali až sem. Doufáme, že se stanete našimi příznivci nebo ještě lépe našimi pravidelnými čtenáři. Budeme dělat maximum pro to, abyste se tu cítili dobře, chodili si sem odpočinout, něco zajímavého si přečíst a načerpat inspiraci.

nohy

Každopádně jste tu správně. Předpokládám, že jste všichni nadšenci, ať už jste top sportovci,  hobíci či věční začátečníci.  Předpokládám, že chcete milovat život, který žijete, a dělat ho den ode dne lepší.   

Ahoj všem.  Ať už jste sporťáci, kteří míří na stupně vítězů nebo „kravaťáci“ a chcete začít občas běhat.  Ať už milujete výzvy, nebo máte radost z běhu v ranním lese. Jsme tu pro všechny, kteří vnímají, že je třeba se o své tělo dobře starat a na své cestě hledáte ten správný směr.

Na tento blogovací kanál bychom rádi přispívali pestrou směsicí článků nejen o sportu. Časem byste tu měli najít spoustu zajímavých (i odborných) informací formou, která nebude nudná. Odkryjeme zákulisí zátěžového testování, chystáme sérii článků o tréninku, zdravém životním stylu a budeme přidávat i různé zajímavosti a třeba i reportáže ze závodů a dalších akcí.  Naším cílem je Vás bavit a sdílet s vámi svou vášeň, kterou je naše práce s lidmi, pohyb, sport a radost ze života.

Doufáme, že se Vám bude u nás líbit, dejte nám vědět, napište nám (ideálně něco hezkého, co byste chtěli sami číst).

Těšíme se na Vás, těšíme se na každý Váš  podnět, těšíme se na diskuze pod články  a na sociálních sítích.

Galerie:

Celotělová segmentální analýza (II.-složení těla)

Všechno co jste chtěli vědět o svém těle a … nebojíte se zeptat! Dnes si povíme něco o tom, jak se hodnotí stav špeků českých bocích a která čísla jsou pro nás už varováním, že je potřeba ve svém živo...

přečíst celý článek

TFmax - mýty a fakta (II.)

Minule jsme si vysvětlili, že nejčastěji se maximální tepová frekvence stanovuje výpočtem z rovnice 220-věk a ukázali si, žese z tohoto výpočtu odvozují nějaké tepové zóny. Že tady něco nehraje jsme s...

přečíst celý článek

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2021 Cardiolab

Developed by: Smartim