David Seifert

Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť jeho oba provozovatele znám řadu let. Laboratoř Hanky a Michala jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání. Snažím se totiž zbavit mírné nadváhy a pravidelně cvičit na eliptickém trenažéru a cílem návštěvy Cardiolabu bylo spolehlivé určení maximální TF a doporučení vhodného tréninkového a stravovacího plánu. Naštěstí se ukázalo, že nejsem svého druhu výjimečný klient - s manažery, kteří si vyseděli nadváhu, tu mají bohaté zkušenosti. Dostal jsem pořádně do těla, Hanka hecovala a Michal měřil. Pochvala za neošizený výkon mi zněla v uších ještě ve sprše. Poté, co jsem byl napojen iontovým lektvarem a trochu si orazil, jsme nad výborným steakem probrali vhodné složení stravy a Michal vypracoval podrobný tréninkový plán. Příbram jsem opouštěl s kompletní dokumentací a grafy z testu, zcela spokojený. Dobrá zpráva pro všechny nesportovce, kteří se sebou chtějí něco dělat: Cardiolab je, pokud vím, díky svému vybavení laboratoří ojedinělou i na evropské poměry, ale nejen to - nikdo se tu na Vás nebude vytahovat, nebude Vás zahrnovat povýšenými moudry a nebudete si tak připadat hloupě v prostředí pro vrcholové sportovce. Jestli máte aspoň pocit, že byste se měli začít  hýbat, pak z Cardiolabu odejdete s odhodláním.

David Seifert

Pokud byste si chtěli přečíst reportáž z testování Davida, je to tady: 

http://www.cardiolab.cz/clanek/reportaz-david-a-platika-srdecni-chlopne-1

Galerie:

Ohlasy našich klientů

Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť Hanku a Michala znám řadu let. Cardiolab jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání.

David Seifert

kardio-program

Do Cardiolabu mne dovedly mé domnělé problémy se srdcem a následné neblahé úvahy o mém dalším sportování. Aktivní jedinci mi jistě dají za pravdu, že své zdravotní problémy, související se sportovními výkony, jen težko vyřeší u běžného obvoďáka. Tam totiž slyší jako nejčastější odpověď: " Tak nesportujte, když Vám to nedělá dobře! Nechcete zkusit jógu?"

Martina Frintová

Výkonnostní běžkyně

Návštěva Cardiolabu byla skutečně skvělým zážitkem a předčila veškerá má očekávání. Mám zkušenosti i z jiných laboratoří, čili mohu srovnávat, a musím říct, že jak vybavením a odbornými znalostmi, tak osobním přístupem, Cardiolab naprosto vyčnívá z řady laboratoří s obdobným zaměřením. Výsledky měření mi byly podrobně vysvětleny a díky tomu jim konečně rozumím a mohu tak s nimi lépe pracovat v mém tréninku. Moc se těším na další návštěvu!

Hanka Randáková

Vrcholová běžkyně

Výsledky spiroergometrického testu z Cardiolabu jsou pro mě mnohem hodnotnější pro efektivní plánování tréninku mého i mých svěřenců a závodní strategie a výkonnosti, než z běžně používaného laktátového testu.

Honza Jakubíček

Triatlonista

zobrazit všechny ohlasy

Poznejte náš tým

Jsme nadšenci pro sport, profesionálové v kardiologii a specialisté na zátěžovou diagnostiku. Vytvořili jsme Cardiolab jako unikátní projekt, který pracuje se špičkovými diagnostickými technologiemi a využívá dlouholetou praxi ve vrcholovém sportu a medicíně. Ať už Vám jde o stupně vítězů, dobrou kondici, štíhlou linii, zdravé srdce nebo všechno dohromady-jste tu správně. Jsme tu totiž pro všechny, kteří chtějí svůj život prožít kvalitně a v plném zdraví.

MUDr. Hana Štefaničová

MUDr. Hana Štefaničová

Atestovaná kardioložka a sportovní lékařka

„Efektivní sportovní trénink je nejlepší prevence civilizačních chorob a nejzábavnější cesta ke zdravému srdci“

více o mně
Ing. Michal Štefanič

Ing. Michal Štefanič

Zátěžový diagnostik, bývalý vrcholový sportovec, konzultant

„Mít chytré hodinky neznamená vždycky chytře trénovat. Cesta k vysněným výsledkům začíná tím, že budete skvěle znát své tělo“

více o mně
zobrazit celou mapu

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2020 Cardiolab

Developed by: Smartim