Jsme sportovně - kardiologická laboratoř, která rozumí řeči vašeho srdce

Baví nás pomáhat vám žít zdravý a šťastný život a uskutečňovat své sny. Proto jsme vyvinuli unikátní služby, které v sobě spojují to nejlepší z kardiologické prevence a sportovního testování výkonnostních a vrcholových sportovců .

Nasadili jsme všechny svoje schopnosti, znalosti, přidali spoustu nadšení a kus svého srdce. Každé ráno se těšíme do Cardiolabu. Těšíme se na každé nové setkání, na energii, která čiší z našich klientů a často kamarádů v jedné osobě. Radujeme se z každého jejich úspěchu, z každé vteřiny zlepšení. Máme ohromnou radost, když vidíme, že naše práce pomáhá plnit sny.

Poznejte náš tým

Jsme nadšenci pro sport, profesionálové v kardiologii a specialisté na zátěžovou diagnostiku. Vytvořili jsme Cardiolab jako unikátní projekt, který pracuje se špičkovými diagnostickými technologiemi a využívá dlouholetou praxi ve vrcholovém sportu a medicíně. Ať už Vám jde o stupně vítězů, dobrou kondici, štíhlou linii, zdravé srdce nebo všechno dohromady-jste tu správně. Jsme tu totiž pro všechny, kteří chtějí svůj život prožít kvalitně a v plném zdraví.

MUDr. Hana Štefaničová

MUDr. Hana Štefaničová

Atestovaná kardioložka a sportovní lékařka

„Efektivní sportovní trénink je nejlepší prevence civilizačních chorob a nejzábavnější cesta ke zdravému srdci“

více o mně
Ing. Michal Štefanič

Ing. Michal Štefanič

Zátěžový diagnostik, bývalý vrcholový sportovec, konzultant

„Mít chytré hodinky neznamená vždycky chytře trénovat. Cesta k vysněným výsledkům začíná tím, že budete skvěle znát své tělo“

více o mně
zobrazit celou mapu

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2021 Cardiolab

Developed by: Smartim