Přehled služeb

Jednorázové programy

PROGRAM SPORT

AEP, ANP, zátěžové zóny,  VO2max, metabolická analýza + špičková konzultační služba

Komplexní zátěžová funkční diagnostika pro všechny sportovce všech výkonnostních kategorií-pro běžné hobíky i vrcholové sportovce.  Všechno, co chcete vědět o svém těle a sportovní formě a báli jste se zeptat  najdete v jednom testu pěkně pohromadě. Zároveň se naučíte s výsledky testů pracovat a efektivně je využívat. Ať už plánujete vyhrát Ironmana nebo uběhnout svůj první půlmaraton - pomůžeme Vám splnit si Vaše sny.  strategie. 

Časová náročnost programu - 4 hodiny, cena 4.990,- 

více se můžete dočíst zde

                     

PROGRAM CARDIO

EKG monitorace, AEP, ANP, zátěžové zóny,  VO2max, metabolická analýza, měření krevního tlaku +  kardiologické poradenství

Program pro zdravé srdce je určen pro sportovce age-groups, pro klienty v náročných pracovních pozicích a pro všechny, kteří by rádi měli na své srdce "technickou".   Komplexní zátěžová diagnostika je kromě výkonnostních parametrů (stejné jako v programu SPORT) navíc zaměřená na identifikaci rizik srdečního onemocnění.  Po celou dobu testu máte k dispozici jak zátěžového fyziologa, tak atestovaného kardiologa. Společně vytvoříme optimální strategii pro prevenci kardiovaskulárních onemocnění, skvělou kondici a zdravé srdce. 

Časová náročnost programu - 5 hodin, cena 9.900,-

více se můžete dočíst zde

Kombinované programy

PROGRAM SPORT & BALANCE

AEP, ANP, zátěžové zóny,  VO2max, metabolická analýza, kompletní nutriční poradenství

Tento kombinovaný program jsme vymysleli pro všechny sportovce, kteří chtějí upravit jídelníček a shodit nějaké to kilo. Komplexní zátěžová diagnostika probíhá stejně jako jako v programu SPORT - program navíc obsahuje komplexní nutriční poradenství. Dostanete tak kompletní know-how pro váš trénink a návod na "tělo snů".   

Časová náročnost programu - 2x 4 hodiny, cena 7.990,-

více se můžete dočíst zde

PROGRAM CARDIO & BALANCE

EKG monitorace, AEP, ANP, zátěžové zóny,  VO2max, metabolická analýza, měření krevního tlaku +  kardiologické a nutriční poradenství

Nejlepší z toho co umíme jsme zabalili do jednoho balíčku.  Program pro zdravé srdce, výkonnostní diagnostika pro špičkové výkony a kompletní nutriční poradenství pro ideální váhu - "all in one".  Tato unikátní kombinace služeb je Vaší efektivní strategie pro prevenci civilizačních onemocnění, aktivní život do vysokého věku, špičkovou kondici a ideální váhu. Bude to náročné, ale bude to stát za to :)

Časová náročnost programu- 2x4 hodiny, cena 12.990,-

více se můžete dočíst zde

Dlouhodobé programy pro redukci váhy

PROGRAM BALANCE ECONOMY

šestiměsíční koučink - konzultační služba, pravidelná přístrojová diagnostika tělesného složení, klidové metabolické testy.

Ideální pro klienty, kteří nejsou zvyklí pravidelně sportovat a nechtějí investovat do zátěžové diagnostiky. Naučíme Vás zdravě a efektivně hubnout tak, aby redukce váhy byla výhradně z tukových zásob a pomůžeme Vám na cestě k trvalé změně. Tento program je úspornější, ale přesto velmi efektivní řešení a po půl roce spolupráce můžete udělat ohromný pokrok.

Cena 7.490,-/půl roku

více se můžete dočíst zde

PROGRAM BALANCE OPTIMAL

šestiměsíční koučink - 2x program SPORT, pravidelná přístrojová diagnostika tělesného složení, klidové metabolické testy

Naše "vlajková loď" v redukčních programech!  Součástí programu je vstupní zátěžová diagnostika k preciznímu plánu pohybové aktivity.  Během šesti měsíců Vás povedeme krok za krokem k štíhlejšímu tělu a lepší kondici.  Na konci programu Vás čekají výstupní testy, kde uvidíte, nakolik se podařilo dosáhnout Vašich cílů. 

Cena 14.490,-/půl roku

více se můžete dočíst zde

PROGRAM BALANCE TOP

šestiměsíční koučink - 1x program CARDIO, 1xprogram SPORT, pravidelná přístrojová diagnostika tělesného složení, klidové metabolické testy

individuální tréninkové vedení s využitím TrainingPeaks

Exkluzivní služba pro ty, kteří se spokojí jen s tím nejlepším:) Program zaměřený na prevenci civilizačních onemocnění a účinnou redukci váhy je navíc vyšperkován individuálním tréninkovým vedením v expertním systému pro vrcholové sportovce. Je určen pro náročnou klientelu, která očekává špičkovou službu. To, co olympijským vítězům pomáhá k vítězství, vám dokáže pomoci objevit vaše skutečné tělo - jeho optimální váhu, kondici a zdraví.

Cena 5.900,- měsíčně / 35.400,-/půl roku

více se můžete dočíst zde

Individuální služby

Nenašli jste to pravé ořechové?  Máte zájem o něco speciálního? V případě Vašeho zájmu či specifických požadavků Vám ušijeme službu na míru. Můžeme kombinovat i více našich programů dohromady či kombinovat jednorázové programy s dlouhodobým individuálním tréninkovým vedením.  Je možné i provedení kombinovaného testu pro triatlonisty či CARDIO programu s výkonnostním testováním. Testujeme rovněž týmy, sportovní kluby či tréninkové skupiny. Cenu stanovujeme individuální dle časové a přístrojové náročnosti.  

Neváhejte se ozvat s vašimi nápady -  (téměř) nic není nemožné :) 

Zavolejte nám nebo napište tady

Tréninkové vedení

Poskytujeme dlouhodobé tréninkové vedení nejen profesionálním sportovcům. S námi trénují hobíci, výkonnostní sportovci a sportovci mířící na osobní cíle a umístění v age-groups.  Převážně se zaměřujeme na vytrvalostní disciplíny a multisporty (běh, triatlon). Jako vstupy využíváme výsledků zátěžové diagnostiky a  pracujeme s expertním systémem TrainingPeaks.  S každým klientem pracujeme přísně individuálně, tak aby bylo možno cílit na výkonnostní posun a osobní rekordy. Cyklostylované návody u nás nenajdete :)   Podmínkou je minimálně půlroční dohoda a spolupráce ze strany klienta.  

cena 2.500,-/měsíc

Zajímá vás to? Kontaktuje nás tady

zobrazit celou mapu

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2019 Cardiolab

Developed by: Smartim