Tělo snů


Věříme, že cesta za vysněnou postavou a skvělou kondicí nemusí být poseta jen trním a kameny. Naučíme vás, že cesta je cíl. Věříme, že s námi to nebude trápení, ale zábava.

 

Jdeme do toho s vámi - jsme tu pro tělo Vašich snů :) 

 

krátkodobé a dlouhodobé programy pro redukci váhy

analýza tělesného složení, klidové a zátěžové metabolické testy, zátěžové tréninkové zóny a  mnoho dalšího

špičková poradenská služba pro nutrici a zdravý životní styl

Naše strategie pro vaši ideální váhu.
Jak pracujeme?

Provedeme komplexní klidové a zátěžové testy a podrobnou analýzu vašeho životního stylu.

Na základě takto získaných dat vytvoříme efektivní pohybový a výživový plán pro účinné hubnutí a zlepšení kondice.

Díky na míru šité optimální strategii společně dosáhneme vašich vysněných cílů. 

Vyberte si u nás program přímo na míru

Výkonnostně či rekreačně sportujete a trápí Vás nějaké kilo navíc?

Začali jste sportovat proto, abyste nějaké to kilo shodili a stále se to nedaří?

Mohl by Vás zajímat dlouhodobý program BALANCE OPTIMAL či jednorázový program SPORT&BALANCE

Pokud uvítáte  na své cestě za ideální figurou pomocnou ruku, zvolte dlouhodobý program BALANCE OPTIMAL.  Budeme spolupracovat po dobu půl roku a půjdeme společně k vašemu vysněnému cíli. Na úvod naší spolupráce vám  uděláme komplexní testy a analýzy. Díky zátěžové diagnostice budete mít přesné podklady pro trénink a postupně vás naučíme, jak správně nastavit jídelníček i pohybovou aktivitu.  Budeme se pravidelně setkávat, zaznamenávat vaše pokroky a úspěchy.

Je to ono?

Pokud vám stačí návod "jak na to", zvolte jednorázový program SPORT&BALANCE. Dáme si společná dvě půldenní setkání nebo to zvládneme v jednom nabitém dni. Bude toho hodně, ale to dáte :))  Zvládneme komplexní zátěžovou diagnostiku, dostanete podklady pro trénink a strávíme spoustu času nad vaším jídelníčkem.  Budete mít unavené nohy, hlavu a kompletní "know-how" pro tělo ve formě a skvělou kondici.

Pokud je to pro vás to pravé, mrkněte sem :)

Trápí vás kila navíc, špatný životní styl  nebo oboje dohromady?

Nevíte co s tím a potřebujete dlouhodobé vedení a pomoc?

Nejste zvyklí pravidelně sportovat a nechcete zatím investovat do zátěžové diagnostiky?

Máme pro vás řešení ve formě   "úspornější verze" dlouhodobé spolupráce  - program BALANCE ECONOMY.

Krůček po krůčku vásběhem půlroční spolupráce povedeme ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Pomalu se zbavíte špatných návyků, naučíte se jak vaše tělo funguje a postupně si vytvoříte nový životní styl. Tam bude patřit takový jídelníček, který vám bude vyhovovat, budete ztrácet zbytečné tukové zásoby a vaše tělo bude zdravější. Postupně se budete i rozhýbávat a bude vás to bavit. V tomto programu jsou zahrnuty veškeré konzultace, pravidelné měření na přístroji Tanita a klidové metabolické testy - stejně jako v dlouhodobém programu BALANCE OPTIMAL, ale chybí zátěžová diagnostika. Program je tedy výrazně levnější, ale i tak můžete udělat pod naším vedením ohromný pokrok.

Jdeme na to společně?

Potřebujete nejen sportovat, zhubnout, ale chcete mít i jistotu, že to vaše srdce zvládne?

Víte, že nadváha je jedním z rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění a chcete s tím něco udělat?

....tak to bychom viděli na program  CARDIO&BALANCE

Vymysleli jsme kombinovaný jednorázový program, kde strávíte podobně jako v programu SPORT&BALANCE u nás skutečně akční den. Rozdíl je v tom, že v této verzi budete mít kromě zátěžového fyziologa (Michal) k dispozici i kardiologa (Hanka). Komplexní zátěžovou diagnostiku tedy absolvujete včetně EKG monitorace a lékařského vyšetření. Odnesete si tak nejenom podklady pro trénink a návod na štíhlejší figuru, ale i kudy na to, aby vaše srdce zůstalo zdravé a v kondici.

To vypadá dobře, ne?

Nenašli jste to pravé? Něco vám tu chybí?

Pokud si nedokážete vybrat, nebo byste měli zájem o službu na míru, kontaktujte nás.

Vytvoříme pro vás službu podle vašich představ,  můžeme kombinovat i více našich programů dohromady (například na jednorázový program CARDIO&BALANCE navážeme dlouhodobé vedení v programu BALANCE OPTIMAL). Všechny programy také můžeme kombinovat s dlouhodobým tréninkovým vedením. Neváhejte se ozvat s vašimi nápady -  (téměř) nic není nemožné :) 

Začněte ještě dnes !

Kontaktujte nás a domluvte si první schůzku.

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ohlasy našich klientů

David Seifert

Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť Hanku a Michala znám řadu let. Cardiolab jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání.

David Seifert

kardio-program

Martina Frintová

Do Cardiolabu mne dovedly mé domnělé problémy se srdcem a následné neblahé úvahy o mém dalším sportování. Aktivní jedinci mi jistě dají za pravdu, že své zdravotní problémy, související se sportovními výkony, jen težko vyřeší u běžného obvoďáka. Tam totiž slyší jako nejčastější odpověď: " Tak nesportujte, když Vám to nedělá dobře! Nechcete zkusit jógu?"

Martina Frintová

Výkonnostní běžkyně

Hanka Randáková

Návštěva Cardiolabu byla skutečně skvělým zážitkem a předčila veškerá má očekávání. Mám zkušenosti i z jiných laboratoří, čili mohu srovnávat, a musím říct, že jak vybavením a odbornými znalostmi, tak osobním přístupem, Cardiolab naprosto vyčnívá z řady laboratoří s obdobným zaměřením. Výsledky měření mi byly podrobně vysvětleny a díky tomu jim konečně rozumím a mohu tak s nimi lépe pracovat v mém tréninku. Moc se těším na další návštěvu!

Hanka Randáková

Vrcholová běžkyně

Honza Jakubíček

Výsledky spiroergometrického testu z Cardiolabu jsou pro mě mnohem hodnotnější pro efektivní plánování tréninku mého i mých svěřenců a závodní strategie a výkonnosti, než z běžně používaného laktátového testu.

Honza Jakubíček

Triatlonista

zobrazit všechny ohlasy

Mohlo by Vás zajímat

David a plastika srdeční chlopně (I.)

Abyste všichni věděli-nechodí k nám jen triatlonisti v třífázovém tréninku. Ani vy nemusíte čekat, až natrénujete, abyste mohli přijít k nám na testy. V dnešní speciální reportáži bych vás ráda přesv...

přečíst celý článek

David a plastika srdeční chlopně (II.)

V dnešním článku budeme pokračovat v naší reportáži z testování v Cardiolabu. Minule jsme vám představili našeho kamaráda Davida, dozvěděli jste se, že měl potíže se srdíčkem a že nakonec podstoupil ...

přečíst celý článek
zobrazit více článků

Poznejte náš tým

Jsme nadšenci pro sport, profesionálové v kardiologii a specialisté na zátěžovou diagnostiku. Vytvořili jsme Cardiolab jako unikátní projekt, který pracuje se špičkovými diagnostickými technologiemi a využívá dlouholetou praxi ve vrcholovém sportu a medicíně. Ať už Vám jde o stupně vítězů, dobrou kondici, štíhlou linii, zdravé srdce nebo všechno dohromady-jste tu správně. Jsme tu totiž pro všechny, kteří chtějí svůj život prožít kvalitně a v plném zdraví.

MUDr. Hana Štefaničová

MUDr. Hana Štefaničová

Atestovaná kardioložka a sportovní lékařka

„Efektivní sportovní trénink je nejlepší prevence civilizačních chorob a nejzábavnější cesta ke zdravému srdci“

více o mně
Ing. Michal Štefanič

Ing. Michal Štefanič

Zátěžový diagnostik, bývalý vrcholový sportovec, konzultant

„Mít chytré hodinky neznamená vždycky chytře trénovat. Cesta k vysněným výsledkům začíná tím, že budete skvěle znát své tělo“

více o mně

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2019 Cardiolab

Developed by: Smartim