Zdravé a silné srdce


Umíme využít vědecké poznatky z oboru kardiologie a postupy vyvinuté pro trénink olympijských vítězů. Využijeme je pro vás a vaše zdravé srdce, aktivní život a skvělou kondici.

Jsme tu pro váš silný a zdravý motor :) 

 

kardiologické vyšetření a zhodnocení rizik srdečních onemocnění

kontinuální monitorace EKG systémem Custo

AEP, ANP, zátěžové zóny,  VO2max, metabolická analýza a mnoho dalšího

špičková konzultační služba

Naše strategie pro vaše zdravé srdce.
Jak pracujeme?

Provedeme komplexní klidové a zátěžové testy a podrobnou analýzu vašeho životního stylu.

Vyšetříme srdce a oběhový systém, jeho reakci na zátěž a zaměříme se na rizikové faktory onemocnění srdce a cév.

Navrhneme vám optimální  program prevence kardiovaskulárních onemocnění včetně nutričního poradenství a plánu pohybové aktivity

Vyberte si u nás program přímo na míru

Máte stresující a náročné zaměstnání?

Trpíte vysokým krevním tlakem, léčíte se s onemocněním srdce či cév vy či někdo s vaší rodiny?

Patříte mezi sportovce v kategoriích masters či age-groups? 

Pro všechny, kdo by od nás měli rádi na své srdce technickou, máme program CARDIO.

Čeká vás shodná zátěžová diagnostika jako v programu SPORT, ale během testu máte kromě zátěžového fyziologa (Michal) k dispozici i kardiologa (Hanka).   Během testu provedeme EKG monitoraci a absolvujete i lékařské vyšetření.  Po testu společně vypracujeme strategii k účinné prevenci srdečních onemocnění. Dostanete na vaše srdce "papíry" a podrobný "návod k použití". Dozvíte se, jak se stravovat a jak sportovat aby to bylo pro vás bezpečné, rostla vaše kondice a vaše srdce bylo zdravější a výkonnější. . 

Na zdravé srdce tedy sem:)

Trápí vás zároveň i ne zcela optimální postava ?

Víte že nadváha je rizikovým faktorem onemocnění srdce a cév?

Ok - vezmeme to od podlahy :) - máme pro vás program BALANCE

Ve třech zhruba dvouhodivnoých schůzkách vám  dáme kompletní know-how pro dosažení optimální váhy.   Postupně se zbavíte kilogramů, které ohrožují vaše srdce a cévy a zhoršují kvalitu života a naučíme vás, jak si nové tělo dlouhodobě udržet.  Nebude to o žádných šílených redukčních dietách, ale vytvoříme vám na míru jídelníček, který vás bude bavit a  za který vám vaše srdce a cévy poděkují : ) 

To vypadá dobře, ne?

Nenašli jste to pravé? Něco vám tu chybí?

Pokud si nedokážete vybrat, nebo byste měli zájem o službu na míru, kontaktujte nás.

Vytvoříme pro vás službu podle vašich představ,  můžeme kombinovat i více našich programů dohromady. Naši klienti často využívají  například kombinaci programů CARDIO a BALANCE s následnými dlouhodobými konzultačními službami. Stejně tak je možné provést CARDIO program jako kombinovaný kardiologický test na běhátku a výkonnostní test na běhátku či na kole. Všechny programy také můžeme kombinovat s dlouhodobým tréninkovým vedením. Neváhejte se ozvat s vašimi nápady -  (téměř) nic není nemožné :)

Začněte ještě dnes !

Kontaktujte nás a domluvte si první schůzku.

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ohlasy našich klientů

David Seifert

Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť Hanku a Michala znám řadu let. Cardiolab jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání.

David Seifert

kardio-program

Martina Frintová

Do Cardiolabu mne dovedly mé domnělé problémy se srdcem a následné neblahé úvahy o mém dalším sportování. Aktivní jedinci mi jistě dají za pravdu, že své zdravotní problémy, související se sportovními výkony, jen težko vyřeší u běžného obvoďáka. Tam totiž slyší jako nejčastější odpověď: " Tak nesportujte, když Vám to nedělá dobře! Nechcete zkusit jógu?"

Martina Frintová

Výkonnostní běžkyně

Hanka Randáková

Návštěva Cardiolabu byla skutečně skvělým zážitkem a předčila veškerá má očekávání. Mám zkušenosti i z jiných laboratoří, čili mohu srovnávat, a musím říct, že jak vybavením a odbornými znalostmi, tak osobním přístupem, Cardiolab naprosto vyčnívá z řady laboratoří s obdobným zaměřením. Výsledky měření mi byly podrobně vysvětleny a díky tomu jim konečně rozumím a mohu tak s nimi lépe pracovat v mém tréninku. Moc se těším na další návštěvu!

Hanka Randáková

Vrcholová běžkyně

Honza Jakubíček

Výsledky spiroergometrického testu z Cardiolabu jsou pro mě mnohem hodnotnější pro efektivní plánování tréninku mého i mých svěřenců a závodní strategie a výkonnosti, než z běžně používaného laktátového testu.

Honza Jakubíček

Triatlonista

zobrazit všechny ohlasy

Mohlo by Vás zajímat

TFmax - mýty a fakta (I.)

První ze série článků o zátěžových testech a sportu bych ráda věnovala měření tepové frekvence. Předpokládám, že nějaký způsob měření TF většina z Vás používá, ať už jsou to nejsofistikovanější hodink...

přečíst celý článek

TFmax - mýty a fakta (II.)

Minule jsme si vysvětlili, že nejčastěji se maximální tepová frekvence stanovuje výpočtem z rovnice 220-věk a ukázali si, žese z tohoto výpočtu odvozují nějaké tepové zóny. Že tady něco nehraje jsme s...

přečíst celý článek
zobrazit více článků

Poznejte náš tým

Jsme nadšenci pro sport, profesionálové v kardiologii a specialisté na zátěžovou diagnostiku. Vytvořili jsme Cardiolab jako unikátní projekt, který pracuje se špičkovými diagnostickými technologiemi a využívá dlouholetou praxi ve vrcholovém sportu a medicíně. Ať už Vám jde o stupně vítězů, dobrou kondici, štíhlou linii, zdravé srdce nebo všechno dohromady-jste tu správně. Jsme tu totiž pro všechny, kteří chtějí svůj život prožít kvalitně a v plném zdraví.

MUDr. Hana Štefaničová

MUDr. Hana Štefaničová

Atestovaná kardioložka a sportovní lékařka

„Efektivní sportovní trénink je nejlepší prevence civilizačních chorob a nejzábavnější cesta ke zdravému srdci“

více o mně
Ing. Michal Štefanič

Ing. Michal Štefanič

Zátěžový diagnostik, bývalý vrcholový sportovec, konzultant

„Mít chytré hodinky neznamená vždycky chytře trénovat. Cesta k vysněným výsledkům začíná tím, že budete skvěle znát své tělo“

více o mně

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2021 Cardiolab

Developed by: Smartim