Hobby a rekreační sportovci


Věříme, že není lepší trénovat hodně, ale trénovat smysluplně. Takový trénink přináší zlepšení výkonnosti, radost ze sportu i osobní rekordy. Ukážeme vám cestu, jak na to.

Jsme tu pro vaše velká i malá vítězství :) 

 

AEP, ANP, zátěžové zóny,  VO2max, metabolická analýza a  mnoho dalšího

špičková konzultační služba

Naše strategie pro váš efektivní trénink.
Jak pracujeme?

Provedeme komplexní zátěžové testy, analyzujeme veškeré důležité výkonnostní parametry.  

Na základě takto získaných dat vám dáme podklady pro efektivní sportovní program.

Poradíme, jak s výsledky správně pracovat a jak je využít v tréninkovém plánu.

Vyberte si ideální program!

Chcete efektivně zapracovat na své kondici a zlepšit svou výkonnost?

Využijte naší  "vlajkovou loď"-  program SPORT

Tento program je určen pro testování sportovců všech výkonnostních kategorií - stejné metody jako profesionální triatleti u nás využívají i hobby sportovci. Analýza výkonnosti je s využitím spiroergometrického CPET testu velmi komplexní - a na rozdíl například od laktátového testu také výrazně přesnější.  Tak dokážeme zvolit ten nejefektivnějsí postup pro zlepšení aktuální výkonnosti i odhalit rezervy a talenty každého sportovce.   Zajímá vás to?  

Sportujete nejen pro dobrou kondici, ale i pro udržení či dosažení ideální váhy?

Hýbete se a přesto se vás nějaký ten tukový polštář stále drží?

Pojďte přímo do programu BALANCE

Někdy "chytrý" a správně dávkovaný pohyb sám o sobě nestačí a je potřeba přidat ten správný jídelníček.  Pokud se zbavíte zbytečného tuku, nepřijdete o svaly, tak si zároveň zcela "zadarmo" výrazně vylepšíte kondičku.  V tomto programu u nás absolvujete tři schůzky zhruba po dvou hodinách během kterých vám dáme kompletní know-how jak dosáhnout ideální váhy a jak si ji dlouhodobě udržet.    Bude to nabité informacemi, ale zábavné, zajímavé a zcela určitě přínosné.  Na podrobnosti mrkněte sem.

Máte v rodině riziko srdečních onemocnění?

Cílíte na umístění v age-groups či kategoriích masters?

Máte obavy, jestli tak intenzivní trénink vaše srdce "dá" a zda se zbytečně neohrožujete?

Zvolte zdravé srdce-program CARDIO

Čeká vás shodná zátěžová diagnostika jako v programu SPORT, ale během testu máte kromě zátěžového fyziologa (Michal) k dispozici i kardiologa (Hanka).  Během testu provedeme EKG monitoraci a absolvujete i lékařské vyšetření.  Odnesete si tak nejenom podklady pro trénink, ale i další strategii jak podchytit případná rizika srdečních onemocnění.  Na zdravé srdce tedy sem:)

Máte zájem o specifický typ testu či individuální požadavky? 

Pokud  byste měli zájem o službu na míru, kontaktujte nás.

Uděláme vám program podle vašich představ, můžeme kombinovat i více našich programů dohromady či kombinovat jednorázové programy s dlouhodobým individuálním tréninkovým vedením.  Je možné i provedení kombinovaného testu pro triatlonisty či CARDIO programu s výkonnostním testováním. Neváhejte se ozvat s vašimi nápady -  (téměř) nic není nemožné :) 

Začněte ještě dnes !

Kontaktujte nás a domluvte si první schůzku.

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ohlasy našich klientů

David Seifert

Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť Hanku a Michala znám řadu let. Cardiolab jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání.

David Seifert

kardio-program

Martina Frintová

Do Cardiolabu mne dovedly mé domnělé problémy se srdcem a následné neblahé úvahy o mém dalším sportování. Aktivní jedinci mi jistě dají za pravdu, že své zdravotní problémy, související se sportovními výkony, jen težko vyřeší u běžného obvoďáka. Tam totiž slyší jako nejčastější odpověď: " Tak nesportujte, když Vám to nedělá dobře! Nechcete zkusit jógu?"

Martina Frintová

Výkonnostní běžkyně

Hanka Randáková

Návštěva Cardiolabu byla skutečně skvělým zážitkem a předčila veškerá má očekávání. Mám zkušenosti i z jiných laboratoří, čili mohu srovnávat, a musím říct, že jak vybavením a odbornými znalostmi, tak osobním přístupem, Cardiolab naprosto vyčnívá z řady laboratoří s obdobným zaměřením. Výsledky měření mi byly podrobně vysvětleny a díky tomu jim konečně rozumím a mohu tak s nimi lépe pracovat v mém tréninku. Moc se těším na další návštěvu!

Hanka Randáková

Vrcholová běžkyně

Honza Jakubíček

Výsledky spiroergometrického testu z Cardiolabu jsou pro mě mnohem hodnotnější pro efektivní plánování tréninku mého i mých svěřenců a závodní strategie a výkonnosti, než z běžně používaného laktátového testu.

Honza Jakubíček

Triatlonista

zobrazit všechny ohlasy

Mohlo by Vás zajímat

TFmax - mýty a fakta (I.)

První ze série článků o zátěžových testech a sportu bych ráda věnovala měření tepové frekvence. Předpokládám, že nějaký způsob měření TF většina z Vás používá, ať už jsou to nejsofistikovanější hodink...

přečíst celý článek

David a plastika srdeční chlopně (I.)

Abyste všichni věděli-nechodí k nám jen triatlonisti v třífázovém tréninku. Ani vy nemusíte čekat, až natrénujete, abyste mohli přijít k nám na testy. V dnešní speciální reportáži bych vás ráda přesv...

přečíst celý článek
zobrazit více článků

Poznejte náš tým

Jsme nadšenci pro sport, profesionálové v kardiologii a specialisté na zátěžovou diagnostiku. Vytvořili jsme Cardiolab jako unikátní projekt, který pracuje se špičkovými diagnostickými technologiemi a využívá dlouholetou praxi ve vrcholovém sportu a medicíně. Ať už Vám jde o stupně vítězů, dobrou kondici, štíhlou linii, zdravé srdce nebo všechno dohromady-jste tu správně. Jsme tu totiž pro všechny, kteří chtějí svůj život prožít kvalitně a v plném zdraví.

MUDr. Hana Štefaničová

MUDr. Hana Štefaničová

Atestovaná kardioložka a sportovní lékařka

„Efektivní sportovní trénink je nejlepší prevence civilizačních chorob a nejzábavnější cesta ke zdravému srdci“

více o mně
Ing. Michal Štefanič

Ing. Michal Štefanič

Zátěžový diagnostik, bývalý vrcholový sportovec, konzultant

„Mít chytré hodinky neznamená vždycky chytře trénovat. Cesta k vysněným výsledkům začíná tím, že budete skvěle znát své tělo“

více o mně

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2021 Cardiolab

Developed by: Smartim