Vrcholoví a výkonnostní sportovci


Věříme, že každý trénink, každý odběhnutý úsek má mít svůj důvod a myšlenku. Jen tak Tě posouvá za zlepšením, osobním rekordem, za vítězstvím. Věříme ve Tvé sny a pomůžeme Ti na ně dosáhnout.

Držíme klíče od vaší špičkové formy :) 

 

AEP, ANP, zátěžové zóny,  VO2max, metabolická analýza a  mnoho dalšího

špičková konzultační služba

Naše strategie pro váš chytrý trénink.

 
Jak pracujeme?

Provedeme komplexní zátěžové testy, analyzujeme veškeré důležité výkonnostní parametry.  

Na základě takto získaných dat vám dáme podklady pro přesné nastavení tréninku i strategie pro závod.

Pomůžeme zapracovat výsledky testů do nastavení tréninkového plánu.

Vyberte si ideální program!

Cílíte na další výkonnostní posun díky aplikaci výsledků zátěžové diagnostiky?

Využijte naší  "vlajkovou loď"-  program SPORT

K testování vrcholových sportovců  přistupujeme velmi zodpovědně-vždyť pro ně byly tyto metody vyvinuty. S využitím spiroergometrického testu CPET je analýza výkonnosti velmi komplexní (narozdíl od laktátového testu), proto se můžeme zaměřit zejména na rezervy v různých složkách sportovní formy. Tak dokážeme zvolit optimální strategii pro další zlepšení. I pokud vrcholový sportovec v tréninku aktivně využívá analytické systémy (např. TrainingPeaks), správná interpretace a aplikace  výsledků funkční analýzy dokáže velmi významně posunout stávající výkonnost. 

Zajímá vás to?  

Máte pocit,  že by Vám úprava tělesného složení mohla velmi významně zlepšit výkonnost?

Rozhodněte se pro  program  BALANCE

Chcete si "zadarmo" vylepšit VO2max (ml/kg)min)  aniž byste navýšili tréninkové dávky? Stačí se zbavit zbytečného tuku, zachovat aktivní tělesnou hmotu a je to doma!  V tomto programu u nás absolvujete tři schůzky zhruba po dvou hodinách během kterých vám dáme kompletní know-how pro vylepšení osobáků bez nutnosti trénovat více a tvrději. Probereme sportovní výživu a její specifika a nastavíme jídelníček tak, abyste posunuli tělesné složení směrem ke zlepšení výkonnosti a  rychlejší regeneraci.   Dáváme důraz na to, aby vaše tělo bylo nejen v optimální formě, ale zároveň bylo zdravé a nevhodná strava nelimitovala vaši výkonnost.  Bude to nabité informacemi, ale zábavné, zajímavé a zcela určitě přínosné. 

Na podrobnosti mrkněte sem.

Máte v rodině riziko srdečních onemocnění?

Cílíte na umístění v age-groups či kategoriích masters?

Máte obavy, jestli tak intenzivní trénink vaše srdce "dá" a zda se zbytečně neohrožujete?

Zvolte zdravé srdce-program CARDIO

Čeká vás shodná zátěžová diagnostika jako v programu SPORT, ale během testu máte kromě zátěžového fyziologa (Michal) k dispozici i kardiologa (Hanka).  Během testu provedeme EKG monitoraci a absolvujete i lékařské vyšetření.  Odnesete si tak nejenom podklady pro trénink, ale i další strategii jak podchytit případná rizika srdečních onemocnění. 

Na zdravé srdce tedy sem:)

Máte zájem o specifický typ testu či individuální požadavky? 

Pokud  byste měli zájem o službu na míru, kontaktujte nás.

Uděláme vám program podle vašich představ, můžeme kombinovat i více našich programů dohromady či kombinovat jednorázové programy s dlouhodobým individuálním tréninkovým vedením.  Je možné i provedení kombinovaného testu pro triatlonisty či CARDIO programu s výkonnostním testováním. Neváhejte se ozvat s vašimi nápady -  (téměř) nic není nemožné :) 

Začněte ještě dnes !

Kontaktujte nás a domluvte si první schůzku.

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ohlasy našich klientů

David Seifert

Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť Hanku a Michala znám řadu let. Cardiolab jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání.

David Seifert

kardio-program

Martina Frintová

Do Cardiolabu mne dovedly mé domnělé problémy se srdcem a následné neblahé úvahy o mém dalším sportování. Aktivní jedinci mi jistě dají za pravdu, že své zdravotní problémy, související se sportovními výkony, jen težko vyřeší u běžného obvoďáka. Tam totiž slyší jako nejčastější odpověď: " Tak nesportujte, když Vám to nedělá dobře! Nechcete zkusit jógu?"

Martina Frintová

Výkonnostní běžkyně

Hanka Randáková

Návštěva Cardiolabu byla skutečně skvělým zážitkem a předčila veškerá má očekávání. Mám zkušenosti i z jiných laboratoří, čili mohu srovnávat, a musím říct, že jak vybavením a odbornými znalostmi, tak osobním přístupem, Cardiolab naprosto vyčnívá z řady laboratoří s obdobným zaměřením. Výsledky měření mi byly podrobně vysvětleny a díky tomu jim konečně rozumím a mohu tak s nimi lépe pracovat v mém tréninku. Moc se těším na další návštěvu!

Hanka Randáková

Vrcholová běžkyně

Honza Jakubíček

Výsledky spiroergometrického testu z Cardiolabu jsou pro mě mnohem hodnotnější pro efektivní plánování tréninku mého i mých svěřenců a závodní strategie a výkonnosti, než z běžně používaného laktátového testu.

Honza Jakubíček

Triatlonista

zobrazit všechny ohlasy

Mohlo by Vás zajímat

TFmax - mýty a fakta (I.)

První ze série článků o zátěžových testech a sportu bych ráda věnovala měření tepové frekvence. Předpokládám, že nějaký způsob měření TF většina z Vás používá, ať už jsou to nejsofistikovanější hodink...

přečíst celý článek

TFmax - mýty a fakta (II.)

Minule jsme si vysvětlili, že nejčastěji se maximální tepová frekvence stanovuje výpočtem z rovnice 220-věk a ukázali si, žese z tohoto výpočtu odvozují nějaké tepové zóny. Že tady něco nehraje jsme s...

přečíst celý článek
zobrazit více článků

Poznejte náš tým

Jsme nadšenci pro sport, profesionálové v kardiologii a specialisté na zátěžovou diagnostiku. Vytvořili jsme Cardiolab jako unikátní projekt, který pracuje se špičkovými diagnostickými technologiemi a využívá dlouholetou praxi ve vrcholovém sportu a medicíně. Ať už Vám jde o stupně vítězů, dobrou kondici, štíhlou linii, zdravé srdce nebo všechno dohromady-jste tu správně. Jsme tu totiž pro všechny, kteří chtějí svůj život prožít kvalitně a v plném zdraví.

MUDr. Hana Štefaničová

MUDr. Hana Štefaničová

Atestovaná kardioložka a sportovní lékařka

„Efektivní sportovní trénink je nejlepší prevence civilizačních chorob a nejzábavnější cesta ke zdravému srdci“

více o mně
Ing. Michal Štefanič

Ing. Michal Štefanič

Zátěžový diagnostik, bývalý vrcholový sportovec, konzultant

„Mít chytré hodinky neznamená vždycky chytře trénovat. Cesta k vysněným výsledkům začíná tím, že budete skvěle znát své tělo“

více o mně

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2021 Cardiolab

Developed by: Smartim