Vrcholoví a výkonnostní sportovci


Komplexně Vás otestujeme v klidu i v zátěži, zjistíme všechny důležité parametry Vašeho organismu. Dáme Vám podklady pro přesné nastavení tréninku i strategie pro závod. Pomůžeme vám zapracovat výsledky testů do nastavení tréninkového plánu. Podrobně a srozumitelně vysvětlíme všechny naměřené hodnoty, souvislosti mezi nimi a vliv na trénink i výkon v závodech.
Jsme tu pro Vaši nejrychlejší cestu na stupně vítězů.

Sport je Tvůj život. Tvůj svět.  Tvá cesta.  Ve Tvém srdci je zapsaná touha vítězit a dosáhnout těch nejvyšších met.  Stále posouváš své hranice a chceš být lepší.  Moc dobře víš, že vítězit chtějí všichni, ale dosáhnou toho jen někteří. Ti,  kteří věří svému snu a dávají ze sebe to nejlepší:  vášeň, nekonečnou spoustu energie, inteligenci. Vítězí Ti,  kteří trénují nejchytřeji.

Klíče od špičkové formy drží ten, kdo zná dokonale své tělo a trénuje chytře. Věříme, že každý trénink, každý odběhnutý úsek má mít svůj důvod a myšlenku, protože jen tak Tě posouvá za zlepšením, osobním rekordem, za vítězstvím. Věříme ve Tvé sny, ve Tvá vítězství a jsme tu proto, abychom Ti pomohli jich dosáhnout.

Vytvořili jsme program Top Sport jako ucelenou sadu komplexních testů a špičkovou konzultační službu  pro vrcholové a výkonnostní sportovce.


Základem programu je tzv. CPET test (kardiopulmonální zátěžový test) a další komplementární metody, které komplexně vyhodnocují veškeré funkční parametry organismu.   

Test je možné absolvovat dle zaměření a potřeb klienta. U nás v laboratoři na cyklistickém trenažeru, běhátku nebo i na vlastním kole s vlastním wattmetrem. Po domluvě je možno provést i terénní testy nebo  zvolit jinou specifickou zátěž - třeba běžky, veslování a podobně.

.

K samotnému testu využíváme špičkové zařízení Cortex Metamax, které pracuje na základě podrobné analýzy vydechovaného vzduchu metodou  „breath to breath“.  Získáme unikátní soubor dat-aerobní, anaerobní práh, VO2max, TFmax, RER, tepový objem a další údaje včetně  efektivity tukového metabolismu.

Podrobnou analýzou získaných parametrů  se znalostí individuálních potřeb každého klienta poskytujeme komplexní supervizi tréninkového procesu. Optimalizujeme tréninkové postupy  a cíleně pracujeme se silnými a slabými stránkami sportovní formy tak, aby celý tréninkový proces byl maximálně efektivní. 

  • Cena kompletního testovacího a konzultačního balíku služeb: 4.490,-Kč.
    V ceně již je zahrnuta i úvodní a následná konzultace, individuální úprava testovacího protokolu v závislosti na potřebách, výkonnosti a cílech daného sportovce, zapracování výsledků do tréninkového plánu a/nebo závodní strategie. Samozřejmostí je vysvětlení souvislostí mezi jednoltivými zjištěnými složkami výkonu a jejich vzájemné ovlivňování. Časová náročnost cca 4 hodiny
  • Kompletní otestování všech parametrů (stejně jako předchozí varianta) a to i včetně metabolizmu tuků a složení těla, ale bez úvodní a následné konzultace a zapracování výsledků do tréninkového plánu.
    Cena: 2.990,-. Časová náročnost cca 2 hodiny
  • Stanovení Aerobního, Anaerobního prahu, VO2max a tréninkových zón.
    Cena: 1.990,-. Časová náročnost cca 80-90minut.

Více informací o programu Top Sport si můžete přečíst zde.

Možnost zakoupení dárkového poukazu zde.

Začněte ještě dnes !

Kontaktujte nás a domluvte si první schůzku.

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ohlasy našich klientů

David Seifert

Rovnou se přiznávám, že mé hodnocení Cardiolabu nemůže být zcela objektivní, neboť Hanku a Michala znám řadu let. Cardiolab jsem navštívil nikoli jako vrcholový sportovec plný sil, ale jako oplácaný taťka plný odhodlání.

David Seifert

kardio-program

Martina Frintová

Do Cardiolabu mne dovedly mé domnělé problémy se srdcem a následné neblahé úvahy o mém dalším sportování. Aktivní jedinci mi jistě dají za pravdu, že své zdravotní problémy, související se sportovními výkony, jen težko vyřeší u běžného obvoďáka. Tam totiž slyší jako nejčastější odpověď: " Tak nesportujte, když Vám to nedělá dobře! Nechcete zkusit jógu?"

Martina Frintová

Výkonnostní běžkyně

Hanka Randáková

Návštěva Cardiolabu byla skutečně skvělým zážitkem a předčila veškerá má očekávání. Mám zkušenosti i z jiných laboratoří, čili mohu srovnávat, a musím říct, že jak vybavením a odbornými znalostmi, tak osobním přístupem, Cardiolab naprosto vyčnívá z řady laboratoří s obdobným zaměřením. Výsledky měření mi byly podrobně vysvětleny a díky tomu jim konečně rozumím a mohu tak s nimi lépe pracovat v mém tréninku. Moc se těším na další návštěvu!

Hanka Randáková

Vrcholová běžkyně

Honza Jakubíček

Výsledky spiroergometrického testu z Cardiolabu jsou pro mě mnohem hodnotnější pro efektivní plánování tréninku mého i mých svěřenců a závodní strategie a výkonnosti, než z běžně používaného laktátového testu.

Honza Jakubíček

Triatlonista

zobrazit všechny ohlasy

Mohlo by Vás zajímat

TFmax - mýty a fakta (I.)

První ze série článků o zátěžových testech a sportu bych ráda věnovala měření tepové frekvence. Předpokládám, že nějaký způsob měření TF většina z Vás používá, ať už jsou to nejsofistikovanější hodink...

přečíst celý článek

TFmax - mýty a fakta (II.)

Minule jsme si vysvětlili, že nejčastěji se maximální tepová frekvence stanovuje výpočtem z rovnice 220-věk a ukázali si, žese z tohoto výpočtu odvozují nějaké tepové zóny. Že tady něco nehraje jsme s...

přečíst celý článek
zobrazit více článků

Poznejte náš tým

Jsme nadšenci pro sport, profesionálové v kardiologii a specialisté na zátěžovou diagnostiku. Vytvořili jsme Cardiolab jako unikátní projekt, který pracuje se špičkovými diagnostickými technologiemi a využívá dlouholetou praxi ve vrcholovém sportu a medicíně. Ať už Vám jde o stupně vítězů, dobrou kondici, štíhlou linii, zdravé srdce nebo všechno dohromady-jste tu správně. Jsme tu totiž pro všechny, kteří chtějí svůj život prožít kvalitně a v plném zdraví.

MUDr. Hana Štefaničová

MUDr. Hana Štefaničová

Atestovaná kardioložka a sportovní lékařka

„Efektivní sportovní trénink je nejlepší prevence civilizačních chorob a nejzábavnější cesta ke zdravému srdci“

více o mně
Ing. Michal Štefanič

Ing. Michal Štefanič

Zátěžový diagnostik, bývalý vrcholový sportovec, konzultant

„Mít chytré hodinky neznamená vždycky chytře trénovat. Cesta k vysněným výsledkům začíná tím, že budete skvěle znát své tělo“

více o mně

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Informace o webu © 2017 Cardiolab

Developed by: Smartim