Program CARDIO-TOP

Jste tu správně? 

Máte špičkovou a náročnou pracovní profesi?

Patříte mezi sportovce v kategorii masters?

Nevíte, jestli Vaše srdce, takovýto zápřah vydrží?

Máte riziko srdečně – cévních onemocnění v rodině či už kolem svého srdce „něco“ řešíte?

Toužíte se ujistit, že máte srdce v pořádku a dostat návod jak na to, aby to tak zůstalo?

Nechcete čekat ve frontě před ordinací na nejistý výsledek?

Odpovíte si na některou z těchto otázek "Ano" ??

....  jste tu správně ! 

 Je-li vaše tělo Ferrari a váš život pořádná jízda,  pak je Vaše srdce  Váš motor ...

... tak mu dopřejte tu nejlepší péči! 

CARDIO-TOP je luxusní "technická" pro Vaše srdce :) 

 

„garanční prohlídka" - zkontrolujeme vše co je třeba

Poskytujeme komplexní kardiologickou diagnostiku v rámci zdravotní péče, ale s nadstandardním a individuálním přístupem.   Máme  bohaté  zkušenosti  s výkonnostními sportovci a klienty v náročných a špičkových pracovních pozicích.

 

 

 „servis“ -  případné problémy pomůžeme úspěšně řešit 

 

Postaráme se o nejen o špičkovou diagnostiku, ale i o precizní nastavení léčby a dlouhodobé sledování. Zajistíme komplexní zdravotní péči  špičkových odborníků v největších kardiocentrech s využitím nejmodernějších neinvazivních i invazivních metod

 

 „návod na údržbu“ – poskytneme Vám know-how pro Vaše zdravé srdce                     

 

Návod na údržbu nejsou hrsti léků -jde o mnohem víc. Nabízíme to, co Vám běžná ordinace nenabídne. Staneme se Vašimi kouči pro aktivní život, kondici a zdravé srdce.   Ukážeme Vám, jak na efektivní prevenci a jak o své srdce můžete pečovat každý den.  

Co získáte?

jistotu, že Vaše srdce je v pořádku

jistotu, že se ke svému srdci chováte správně

jistotu, že můžete bez omezení sportovat

To zní super - to chcete !! Proč? 

Žádné kompromisy

Jsme jediná služba podobného druhu na trhu.  Propojujeme „běžnou kardiologickou ordinaci“, komplexní preventivní služby (výživa, ideální váha, sportovní služby)  a špičkovou péči v nejlepších kardiocentrech. Jako jediní na trhu.

 

 Komplexnost a kontinuita 

  Diagnostika, řešení, prevenci – vše řeší jeden lékař se spolupracujícími odborníky.   Vnímáme věci v souvislostech a garantujeme celostní přístup a jednoznačný závěr.

Váš příběh je náš příběh

Neděláme z klientů pacienty. Nezajímá nás škatulka do které vás zařadit a číselná diagnóza pro pojišťovnu. Důležití jste Vy. Vaše srdce, Vaše zdraví, Váš příběh.

 

 

Nadstandardní přístup a přátelská atmosféra

Žádné čekání, žádné fronty, žádný stres. Žádné neosobní a sterilní prostředí.  Pokud budete chtít, můžete se k lékaři i těšit a bude Vás to s námi bavit.

O co konkrétně půjde a co vás čeká? 

Vstupní diagnostika

podrobné klinické vyšetření včetně EKG a lékařská anamnéza

celotělová segmentální bioimpedanční analýza

analýza životního stylu, výživy, pohybové aktivity a stresových faktorů

stratifikace kardiovaskulárního rizika a rizikových faktorů

 

Kompletní kardiologický diagnostický balíček

Kompletní kardiologické vyšetření, včetně klidového EKG - podrobné kardiologické vyšetření lékařem v oboru kardiologie a sportovní medicíny

Laboratorní rozbor – soubor krevních testů se zaměřením na identifikaci rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění

24 hodinová monitorace EKG – tzv. EKG Holter - kontinuální záznam EKG, umožňuje mimo jiné diagnostikovat poruchy srdečního rytmu

24 hodinová monitorace krevního tlaku – tzv. ABPM (ambulant blood pressure monitoring) pravidelné měření krevního tlaku během denních aktivit slouží k přesnější diagnostice hypertenze

Echokardiografie - vyšetření srdce pomocí ultrazvuku, slouží ke zhodnocení funkce srdečního svalu a chlopní

Zátěžová ergometrie - posouzení celkové zdatnosti srdce při zátěži, maximální tepové frekvence a reakce krevního tlaku a EKG zátěž

 

Balíček dlouhodobé prevence

komplexní zhodnocení výsledků a závěrů vyšetření

léčba a prevence rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění

dlouhodobé sledování a pravidelné kardiologické kontroly včetně optimální medikace

návrh specializovaných vyšetření v indikovaných případech (spolupráce s velkými kardiocentry, zejména IKEM)

výživový plán pro optimální prevenci civilizačních onemocnění včetně precizního nastavení nutrientů na míru k dosažení optimální hmotnosti resp. tělesného složení + individualizovaný jídelníček na 1 týden

návrh a úpravy tréninkového plánu

celková strategie pro aktivní život, vitalitu a biologické mládí

Cena programu

16.990,-

 

 

„Nice to have“ aneb vhodná doplnění

 

Balíček konzultací Balance včetně kontrolní bioimpedanční analýzy

Pokud je vaším slabým místem nadváha či ne zcela ideální tělesné složení, je z hlediska dlouhodobé příznivé prognózy dobré na tom důkladně zapracovat.

Cílem by neměla být dieta, ale trvalá a udržitelná změna životního stylu a návyků.  Pokud navážete na CARDIO-TOP program několika koučovacími schůzkami programu Balance, máte nejen odstartováno, ale půl cesty za sebou. 

Pomůžeme vám nastavit dlouhodobou strategii nutričních návyků a poskládat si jídelníček tak, abyste dosáhli redukce (prakticky výhradně) tukových zásob a nedošlo k jojo-efektu.

Z  našich zkušeností k programu Balance je ideální následná půlroční spolupráce.  Po této době i při rozumném tempu redukce váhy už určitě uvidíte výrazné výsledky a obrovský posun. Pokud naši klienti dodržují náš program, za půl roku většinou zhubnou 7-15kg, a výrazně omládnou. 

Jeden z příběhů úspěchů si můžete přečíst tady

Frekvenci schůzek si stanovíte sami dle individuálních požadavků - doporučujeme nastavit si konzultace 1xměsíčně/1x za 6 týdnů

 3 konzultace (3x1hodina) : 4490,-

6 konzultací (6x1hodina): 7990,-

Zátěžová funkční diagnostika (program SPORT)

Pokud chcete více zapracovat na zlepšení kondice a výkonnosti a efektivně využít čas, který máte k dispozici pro trénink, doporučujeme doplnit ke kardiologickému zátěžovému vyšetření i funkční výkonnostní testy.

Kromě lékařského zátěžového testu tak budete mít i výsledky ze spiroergometrie (program SPORT), stejně jako vrcholoví či výkonnostní sportovci. Zjistíme tak vaší aktuální výkonnost a najdeme rezervy, jak ji zlepšit.

Pokud máte vysokou motivaci zapracovat cíleně na své kondici a zdraví, zavést tréninkový plán a sledovat své pokroky - je pro vás program SPORT skvělým doplněním kardiologického programu. Budete tak mít všechno "pod střechou" .

Na program SPORT se můžete mrknout sem.

Program SPORT za zvýhodněnou cenu : 3490,-

 

Dlouhodobé tréninkové vedení

V návaznosti na programy CARDIO i SPORT  je možné využít i dlouhodobé  tréninkové vedení. Chcete-li si zaběhnout svůj první závod - ať už je to desítka či půlmaraton, nebo zkusit první triatlonové závody, směle do toho. Cílený trénink, který má hlavu a patu je totiž nejlepší prevence kardiovaskulárních onemocnění :)

Expertní tréninkové systémy nemají smysl jen pro profesionály, ale naopak a o to více pro hobby sportovce a výkonnostní sportovce. Pokud je trénink chytře poskládán, je efektivní a nedochází k přetrénování, únavě či vyhoření a forma se postupně zlepšuje.  

Převážně se zaměřujeme na výkonnostní sportovce, hobíky či sportovce v age-groups a vytrvalostních disciplínách (běh, triatlon). Jako vstupy využíváme výsledků zátěžové diagnostiky a  pracujeme s expertním systémem TrainingPeaks. 

S každým klientem pracujeme přísně individuálně, tak aby bylo možno cílit na výkonnostní posun a osobní rekordy. Cyklostylované návody u nás nenajdete :)  

Podmínkou je minimálně půlroční dohoda a spolupráce ze strany klienta.

Tréninkové vedení : 2490,-

 

 

 

 

zobrazit celou mapu

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Napište nám: info@cardiolab.cz, zavolejte: +420 731 180 611 nebo se zastavte: Mariánské údolí 136, Příbram

Ochrana osobních údajů | Cookies © 2017 - 2020 Cardiolab

Developed by: Smartim